Sklep internetowy Clocky, Ticky, Tocky
FAQ - Clocky®

1. Pomocy! Mój Clocky nie jeździ!

Upewnij się że przycisk „kółka” jest włączony, przycisk ten znajduje się po prawej stronie na froncie budzika Clocky. Ikona pojawi się na wyświetlaczu potwierdzając że kółka są włączone. Pamiętaj że Clocky nie będzie jechał przed upływem jedenej minuty czasu po naciśnięcu przycisku drzemki. Czas drzemki może zostać zmieniony na 0-9 minut w opcję zmiany czasu drzemki wchodzimy poprzez szybkie, dwukrotne naciśnięcie przycisku „a” a następnie przestawiamy czas drzemki przyciskiem „m” dobierając czas drzemki do naszych preferencji

2. Mój Clocky nadal nie jeździ...

Najpierw upewnij się czy baterie zostały umieszczone prawidłowo. Polaryzacja w Clocky jest inna niż w innych urządzeniach elektronicznych. Spróbuj wyjąć baterie i włożyć je ponownie, zwracając uwagę na właściwe ułożenie baterii. Następnie spróbuj nacisnąć jednocześnie przyciski „a” i „t” na górze budzika, aby wybrać opcję „test”. Jeżeli Twój budzik działa prawidłowo, wyświetlacz zapali się, a kółka zaczną się kręcić. Jeżeli nadal potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami

3. Zgubiłem instrukcję obsługi, lub chciałbym dowiedzieć się więcej o produkcie przed zakupem, gdzie mogę ją otrzymać?

Instrukcję obsługi Clocky można pobrać ze strony internetowej - pobierz

5. Jaki jest okres gwarancji na Clocky?

90 dni gwarancji producenta +90 dni gwarancji dystrybutora, czyli łącznie 6 miesięcy. Gwarancja obejmuje wady produkcyjne towaru.

6. Jak głośny jest Clocky?

Nasze Clocky mają bardzo głośny alarm. Wynosi on ok. 83db przy odległości 1 metra od budzika i 100db na 85mm. Mamy nadzieję że to wystarcza.

7. Czy mogę zmniejszyć głośność alarmu w Clocky?

Clocky nie jest wyposażony w regulację głośności, jednak możesz spróbować przylepić mały kawałek taśmy na otworze głośnika, aby obniżyć poziom głośności. Konsumenci często postępują w ten sposób i twierdzą że osiągają oczekiwany rezultat.

8. Kółka w moim Clocky wyglądają jakby były niedokręcone i obawiam się czy nie odpadną

Twój Clocky nie jest uszkodzony. Kółka zostały stworzone tak, żeby pozostawały nieco luźne. To pomaga przy uderzeniu w podłogę.

9. Jakie jest ryzyko że budzik odjedzie z mojego pokoju i obudzi innych domowników zamiast mnie?

Twój Clocky jest zaprogramowany tak żeby zeskoczyć z Twojej szafki nocnej i schować się np. pod Twoim łóżkiem. Budzik przejeżdża niewielkie odległości po czym zmienia kierunek, by znaleźć odpowiednie miejsce na kryjówkę. Budzik ma niskie zawieszenie zatem nie potrafi przejechać po grubym dywanie np typu Shaggy lub po przeszkodach. Zalecamy używanie na krótko strzyżonych dywanach lub podłodze.

10. Budzik który kupuję jest przeznaczony na prezent i nie chcę żeby pojawiła się na nim cena.

Poinformuj nas o tym fakcie przy zamówieniu, potwierdzenie/dokument zakupu otrzymasz osobno pocztą na wskazany adres.

11. Kupiłem mój Clocky na eBay, niestety nie działa, czy mogę go naprawić w Państwa serwisie?

Niestety, produkty sprzedawane przez nieautoryzowanych sprzedawców nie są objęte gwarancją, na dzień dzisiejszy nie ma żadnych autoryzowanych sprzedawców na portalu eBay. Większość budzików prezentowanych pod różnymi nazwami jako Clocky, Uciekający Budzik, Running Alarm Clock, Jeżdżący Budzik, Budzik na Kołach, Skaczący budzik itp na portalu eBay i temu podobnych to podróbki niskiej jakości.

12. Jak mogę przełączyć się między trybem 12 a 24 godzinnym?

Po prostu naciśnij i przytrzymaj przycisk „t” dopóki zegar nie zmieni się. Najlepiej gdy zegar znajduje się w pozycji PM, wtedy z łatwością zauważysz jak zegar zmieni tryb wyświetlania godziny.

metody płatności